Przejdź do głównej treści strony

Poszukujemy wolontariuszy

Poszukujemy osób dyspozycyjnych, odpowiedzialnych, gotowych na nowe wyzwania do pracy przy tegorocznej edycji Festiwalu Prapremier 2016 (2016 Festival of New Dramaturgies), który odbędzie się w dniach 24.09 – 1.10. Wolontariuszy zaprosimy również do pracy przy wydarzeniach poprzedzających Festiwal, które odbędą się we wrześniu w Bydgoszczy. Gwarantujemy pracę w młodym, kreatywnym zespole według ustalonego wcześniej harmonogramu. Z wolontariuszami podpisujemy umowy wolontariackie, na podstawie których wystawimy zaświadczenia i referencje. Naszym współpracownikom zapewniamy ubezpieczenie OC i NNW oraz bezpłatne wejściówki na wybrane spektakle. Wolontariusze niepełnoletni powyżej 16 roku życia będą pracowali maksymalnie 6 godzin dziennie.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia i przesłanie razem z CV na adres michal.gasiorowski@teatrpolski.pl do dnia 2 września 2016 roku.

Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie do dnia 6 września 2016 roku.

Spotkanie i szkolenie odbędzie się w terminie 7-11 września 2016 roku.


Szczegółowych informacji udziela Michał Gąsiorowski – dział komunikacji Teatru Polskiego w Bydgoszczy michal.gasiorowski@teatrpolski.pl, tel. 52 3397818, 52 3397840.

Polecamy portal Ogólnopolskiej Sieci Centrów Wolontariatu wolontariat.org.pl

Instytucja Przyjazna Wolontariuszom