Przejdź do głównej treści strony

Wolontariat

Poszukujemy osób dyspozycyjnych, odpowiedzialnych, gotowych na nowe wyzwania do pracy przy tegorocznej edycji Festiwalu Prapremier 2016 (2016 Festival of New Dramaturgies), który odbędzie się w dniach 24.09 – 1.10. Wolontariuszy zaprosimy również do pracy przy wydarzeniach poprzedzających Festiwal, które odbędą się we wrześniu w Bydgoszczy. Gwarantujemy pracę w młodym, kreatywnym zespole według ustalonego wcześniej harmonogramu. Z wolontariuszami podpisujemy umowy wolontariackie, na podstawie których wystawimy zaświadczenia i referencje. Naszym współpracownikom zapewniamy ubezpieczenie OC i NNW oraz bezpłatne wejściówki na wybrane spektakle. Wolontariusze niepełnoletni powyżej 16 roku życia będą pracowali maksymalnie 6 godzin dziennie.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia i przesłanie razem z CV na adres michal.gasiorowski@teatrpolski.pl do dnia 2 września 2016 roku.

Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie do dnia 6 września 2016 roku.

Spotkanie i szkolenie odbędzie się w terminie 7-11 września 2016 roku.


Szczegółowych informacji udziela Michał Gąsiorowski – dział komunikacji Teatru Polskiego w Bydgoszczy michal.gasiorowski@teatrpolski.pl, tel. 52 3397818, 52 3397840.

Polecamy portal Ogólnopolskiej Sieci Centrów Wolontariatu wolontariat.org.pl

 

Instytucja Przyjazna Wolontariuszom